депресія - вопрос №181293

що зробити щоб подобатись людям, щоб мати друзів з якими можна погуляти?

я вчусь в Ужгороді 3 роки на лікаря… на 1курсі знайшла собі хлопця… увійшла в його компанію, своїх друзів якось так закинула, от він поїхав на роботу в Київ, я на вихідних вдома..і навіть не знаю до кого подзвонити, що робити, одна подружка вже має сім*ю, а друга у польщі вчиться… якось тепер зрозуміла шо я сама

2 ответа

Ответы

Здравствуйте, Мария! Вы задаете вопрос: что нужно делать чтоб понравиться людям? А разве для этого нужно что то делать? Вы это Вы. Совсеми своими плюсами и минусами, если вы для людей станете кем-то другим и заставите себя быть таковой то это современем надоест и Вы всеравно покажете себя настоящую. А круг общения этого может не понять. Оставайтесь сама собой, а друзья всегда найдуться. Удачи Вам и мудрости!

 Марія,  відчуття самітності дається людині лише з однією  метою — взяти паузу й озирнутися довкола для розуміння  того

хто я зараз ?

де я зараз?

 чи добре мені ?

 а якщо НІ, то що я можу для цього зробити і зо мні для цього треба

 ось і зараз ви в самому центрі цих  роздумів

використайте відведений час для  продуктивних висновків, якщо заплутаєтесь пишіть мені в чат