Доброго дня! Зустрічалась з хлопцем 5 місяців, потім його забрали до армії.До дмб залишилось 2 місяці. Я до нього їздила. Потім пів року ми не - вопрос №1857390

Доброго дня! Зустрічалась з хлопцем 5 місяців, потім його забрали до армії.До дмб залишилось 2 місяці. Я до нього їздила. Потім пів року ми не бачились по його переводили і не було як їхати і відпустку не давали. Ми спілкувались вк, кохаємо одне одного. 5 лютого його пусти у відпустку, він нічого мені не казав приїхав зробив сюрприз. Все було добре! Провели відпуску разом. Остані три дні взагалі не розходились завжди були разом. Казав що любить. Казав що залишати не хоче. Бо я питала його про це, бо він був якійсь засмучений. Провела на потяг, все добре було спілкувались далі вк. Говорив що любить. Потім зник нічого не сказавши.Через два дні зявився, я сказала що треба поговорити, бо я відчуваю що щось сталось.Він запитав що я хочу знати, я запитала чи він ще кохає мене так сильно як колись, він сказав що не знає.І на будь які питаня суто відповідав що він не знає. На другий день сказав що хоче розійтись. Коли я до нього дозвонилась питала що сталось він сказав щоб я не плакала просто їм сказали що після дмб їх будуть забирати до ато. Питала чи кохає то сказав що я сама все знаю. Ще сказав що він довго думав про те що робити і розійтись це найкращий вихід з цеї ситуації. Тіпа за два місяці я від нього відвикну і все. Я його довго просила зберегти наші відносини, та він казав що тема закрита і що вже все вирішив, навіть не порадився зі мною. В мене зараз стрес, я постійно плачу, мені погано, я не їм, вже дуже схудла, працювати не можу. Будьласка допоможіть. Підскажіть що робити і як впоратись з моїм станом і продовжити жити?
1 ответ

Лучший ответ по мнению автора

Лера, здравствуйте. Вы получили опыт, который сделал Вас сильнее во всех отношениях. Такое в жизни бывает и не надо драматизировать ситуацию, от Вас всего лишь ушел парень..., с которым Вы толком и не были...., стоит ли он Ваших слез? Прекратите себя жалеть и дальше унижаться перед ним, так как поверьте на жалости еще не выстраивались не одни отношения, Вы только обесцениваете себя. Важно, что бы эта ситуация, не отложила отпечаток на будущие отношения, так как не все мужчины одинаковы и в будущем, Вы сразу будете выстраивать равноправные отношения. К этой ситуации, еще относитесь так, что «все, что не делается, то к лучшему» — это как раз про Вас, так как подумайте, как бы Вам было тяжелее перенести расставание, если бы это например произошло через 2 — 3 года. Что бы легче Вам было изменить отношение к прошлому. то рекомендую Вам эффективную технику:

 Прием не отправленных писем.

В течение недели, каждый день  пишите ему письмо со всеми своими чувствами и хорошими и плохими — все, что в голове и на душе — выкладываете на бумагу.

С каждым днем, новое письмо будет писать легче и ощущения —  спокойнее.

В конце недели все письма эти можно сжечь. Станет легче.

Дайте себе время пережить стресс, еще раз делаю акцент на том, что прекратите себя жалеть! Вспомните все свои личные цели и желания и стремитесь их осуществить.  Займитесь  личностным ростом  и верьте в свою удачу!