1.06.2016 був такий висновок цитологиї-на тлі елементів крові,запалення плоских елементів без змін,групи клітин метаплазованих клітин,змінена - вопрос №2158707

мікрофлора-виявили молочницю, прицьому був діагноз ерошія шм, а уже 07.10.2016 цитологічний висновок такий-елементи запалення, клітини плескатого епітелію з ознаками легкої дисплазі, залозові з проліферацією.хоча написали діагноз ерозія, скажіть будь ласка це можливо що у мене дійсно дісплазія? Але прицьому менше ніж за добу у мене був статевий контак який ув з презервативом і у мене був дискомфорт пекло і чесалося, я так зрозуміла що це алергія на латекс, може таке бути що цитологія не вірна?
1 ответ

Лучший ответ по мнению автора

Добрый день, Екатерина.

Цитология не может быть ошибочной. Вполне возможно что цитологическая картина могла измениться за 4 месяца.

Сейчас у вас дисплазия шейки матки, которая требует лечения. Половой контакт здесь ни причем.