Доброго дня! Мене звать Саша.Мені 21 рік,вес 83 кг, рост 183, телосложения Мезоморф.Раніше займався в тренажерному залі приймав Serious Mass. Optimum Nutrition ,за 2 місяця набрав з 78 до 83.З того - вопрос №2553723

часу минув рік вес не набираю.На даний момент можливості займатись в спортзалі не маю, тому займаюсь в домашніх умовах, турніки, брусья… Посовітуйте ефективне спортивне питання щоб набрати ще мишечной маси. Протеин, гейнер, креатин.Що краще вживати?
2 ответа

Ответы

Здравствуйте! Консультации по питанию, спортивного питания, тренировкам.Стаж тренировок 5 лет.Стоимость одной консультации 100 рублей.
Спортивне харчування не завжди є виходом. У Вашому віці воно і шкоди завдати може. Ви б краще порадилися з тренером із спортивного залу, куди раніше ходили. Ну і правильне харчування, особливо білок, треба враховувати.
Бажаю успіхів и здоров'я!