Доброго дня! Мене звати Олексій, я військовий, учасник ато... Вирізали кісткову пухлину в лобній пазусі, закрили сентикісткою і поклали тітанову пластину на чотири шорупа, а звільнити не - вопрос №2563815

хотять(головні болі не прикращаються, допоможіть будьласка?
1 ответ

Ответы

Здравствуйте! Вам необходимо обратиться к заведующему отделения, для проведения контрольного осмотра и пройти компьютерную томографию околоносовых пузух, чтобы определить дальнейшую тактику.