Затримка менструації, Температура 38,4; тошнить, головна біль, що це може бути скажіть будь ласка? - вопрос №2688548

2 ответа

Лучший ответ по мнению автора

Добрый день, Анастасия.
Тяжело сказать что с вами, возможно обычное ОРВИ. Но может быть и воспалительный процесс в придатках.
Рекомендовал бы вам сделать УЗИ органов малого таза, показаться гинекологу, терапевту.
Лучший ответ по мнению автора

Другие ответы

Здравствуйте, Анастасія,  в вашому випадку,  необхідно виключити гострий сальпінгіт,  звернітся в найближчу ургентну лікарню. Бо несвоечасне лікування може привести до перітоніту.