Я похудаю до літа ? Що мене чикає в найблищий час? - вопрос №2807484

Ответы

Хотя бы для начала задавать вопросы на том языке на котором общаться большая часть этого сатйта.
Удачи вам!
Доброго здоров’я !
Щоб похудати — треба щось для цього робити. А може буди і через хворобу. Так що ....
У Вас застійна енергетика.  Ви скучаєте. Апатія. Просто старієте духовно. Під лежачий камінь вода не тече.