Добрий день. Не знаю чи за адресою звертаюся... Але я дізналася, що особа, в якої я винаймаю житло, хворіла на туберкульоз ( проходила піврічне лікування на денному стаціонарі). Каже, що повністю - вопрос №2894498

одужав. Пішов на роботу ( працює патологоанатомом). Каже, що це нормальне явище, що усі люди до 40 років обов'язково, переболівають туберкульозом… Я чогось не знаю, чи він мені бреше? Чи несе якусь загрозу мені ця людина ( у мене маленька дитина). Дякую за відповідь.
1 ответ

Лучший ответ по мнению автора

Добрый день.Марина.
Конечно он вам предоставляет не правдивую информацию ( по поводу того что все люди до 40 лет переносят туберкулез).
Конечно вам грозит опасность. Рекомендовал бы вам и вашему ребенку показаться фтизиатру.