Доброго дня. Допоможіть розшифрувати яка у мене хвороба і метод лікування: Ознаки дисфункції неспецифічних н/стовбурових структур головного мозку на - вопрос №3011035

фоні дифузних середньовиражених змін б.е.а.г.м. Альфа ритм фрагментарний, швидкочастотний. Домінує дифузно бета ритм. Занальність відсутня. Реакція активації парадоксальна засвоєння ритму гіперсинхронізація. Один лікар назначив уколи—капання, інший сказав що це все нерви і нічого страшного. Допоможіть, будь—ласка, голова то сутками пече—болить, то перестає на день—два зовсім. Я заплуталась.

Ответы

Добрый день.
Вам нужно наблюдаться у опытного невролога.