Микола прийшов додому в нетверезому стані і став ображати дружину і дочку нецензурною лайкою. Його п'ятнадцятирічна дочка Люда, учениця 8 класу, заявила батьку, що, якщо він не припинить свої - вопрос №4089081

хуліганські дії, вона вб'є його. Коли у відповідь на загрозу дочки Микола розсміявся і став глумливо пропонувати дівчинці здійснити цей намір, Люда вибігла на кухню, схопила столовий ніж і вдарила батька в груди, заподіявши йому поранення серця, від якого він помер. Надалі було встановлено, що Микола систематично приходив додому п'яним, бив на очах дівчини її матір, знущався з бабусі, спаював свого сина (старшого брата обвинуваченої). На підставі свідчень деяких свідків можна припустити, що дівчинка була замкнутою, самолюбною, емоційною, але була схильна пригнічувати в собі спалахи гніву і роздратування. У справі була проведена судово-психологічна експертиза, перед експертом були поставлені такі питання: 1. Чи відповідає розумовий рівень Люди її віку? 2. Чи має Люда достатній для її віку рівень пам'яті, спостережливості? 3. Яким є моральний рівень Люди? Визначте, чи корисними є поставлені питання для слідства. Чи всі з перелічених питань входять до компетенції психолога? Які питання необхідно було поставити перед експертом-психологом? Обґрунтуйте відповідь.
2 ответа

Ответы

Екатерина, здравствуйте. Вам реферат в ответе написать, чтобы Вы зачет сдали? Хорошо, что хоть не дипломный проект… Думаю, Вы меня правильно поняли. Успехов Вам во всем!!!
Здравствуйте, Екатерина! Вы направили свой вопрос в раздел Психология, но, здесь психологи помогают людям разобраться в том, что происходит с ними, в их жизни, со своими переживаниями и чувствами.
Ваш же вопрос касается учебы. На сайте есть раздел Учеба и Наука https://www.liveexpert.ru/topic/study Вы можете направить свой вопрос туда.