добрий день.Моя сестра двоюродна жиє в Москві уже 20 років з сім'єю.Тут на Україні має будинок який пустував 10 років.Я з чоловіком зробили тепер ремонт і перейшли сюда жити.Я хотіла узнати - вопрос №4251885

звернеться сестра сюда жити на Україну,і шо буде робити з цим будинком.На шо нам розраховувати.Сестра Наташа 28.02.1960 рік народ.
1 ответ

Ответы

Данный дом она не оставит и есть вероятность её возвращения в него