Я для нього чужа - вопрос №95514

Доброго дня. Пишу вам, бо незнаю як себе поводити в такій ситуації.Ми з хлопцем зустрічаємося вже 2 роки. Пережили багато бід і радостей. Але я їх переживаю окремо від нього. Дуже часто він зайнятий і не знаходить часу, щоб мене підтримати, навіть під час операції. Відпочиває він окремо від мене в компанії своїх друзів, а мені каже сидіти вдома. Незнаю,що робити, я його дуже люблю і стараюся на все закривати очі, але я вже так не можу… Я ніби і своя і чужа підкажіть, що робити., а говорити з ним про так навіть не смію, бо він зразу говорить «не починай» і цим все закінчується… Допоможіть, будь ласка

р

Ответы

Доброго дня!

Дуже виснажливо та важко постыйно на все закривати очы. Очевидно, що він користуєтьсмя Вашим коханням та добротою. Спробуйте щиро з ним поговорити про те, що Вам завдає біль.

На мою думку, Вам слід би було детальніше розібратися із цією ситуацією, чому ви дозволяєте собою нехтувати?

Якщо зявиться бажання заходьте, буду рада допомогти.

Вот и прикидывайте на будущее: оно Вам нужно? Парня перевоспитывать — неподъемная затея. Он уже взрслый и, похоже, таким уже и останется. Такой тиль отношений он считает правильным. А Вам каково? Расскажите ему о своих переживаниях, объясните, что не намерены терпеть это всю жизнь и поставьте условие. Если опять «не починай», то и помашите ему ручкой.

Хлопець починае Вами нехтувати. Ви йому дозволили перетинути цей кордон. Я раджу прислухатися до порад моiх колег, ще до цього поступово виставити кордони спiлкування, гуртожитку i особистоi свободи.

З повагою, Оксана Станiславiвна