ЗІР - вопрос №39678

Добрий день! Моїй донечці 2 рочки і 2 місяці, я почала замічати що вона частіше кліпає, телевізор вона інколи дивиться, оскільки вся сімя зосереджується в одній ківматі. В мене проблем з зором немає,  в чоловіка маленьке відхилення набуте.

Дякую за відповідь!

1 ответ

Ответы

Здравствуйте! Совершенно точно, что дочку необходимо консультировать у детского окулиста. В режиме off-line зрение не проверить.