Доброго дня. Моя проблема це те, що у мене з чоловіком різні погляди на життя. Я люблю активний отдих, екскурсії, кіно, театр, туризм та ін. А він... - вопрос №1111227

все це ненавидить, хоча і ніколи не пробував. Я постійно прошу його хоч раз провести відпочинок так як я це люблю. У відповідь отримую роздратовану відмову. Він говорить що його це втомлює і він не збирається насильно робити те, що йому не подобаєть. Мене дуже це все дратує, і я взагалі сумніваюся, що хочу бути з ним, оскільки людина не цінить мої інтереси, і навіть не намагається йти на поступки. Що мені робити?

Дополнение автора от 04.07.14 21:25:40
Он и не против что бы я отдыхала сама но очень хочется проводить время вместе и так почти не видимся.

Лучший ответ по мнению автора

Катерина, здравствуйте. Вы уже не раз пробовали поговорить с мужем. но стоит на своем… Остается два варианта: 1. Принять его таким и поменять отношение к ситуации, возможно договориться о том. что вы иногда сами будите ходить в кино, посмотреть, что он скажет. 2. Действовать радикально, вплоть до развода. если он не примет Вашу точку зрения. РЕШЕНИЕ ПРИНИМАТЬ ТОЛЬКО ВАМ. От всей души, желаю Вам — УСПЕХОВ и ВСЕГО САМОГО НАИЛУЧШЕГО!!!