Купити авто по Генеральній довіренності - вопрос №172533

Я збираюсь купити авто по Генеральній довіренності в продавця, який також має ген. довір. Чи варто це робити? І як це зробити правильно?

1 ответ

Ответы

Доброго дня!

Я би рекомендував оформити угоду купівлі-продажу а не довіреність. С точки зору норм права, угода більш захищена ніж довіреність, а відповідно, і Ваші права також.

Оформлювати треба у нотаріуса. Так, за оформлення договору купівлі-продажу Ви заплатите більше, тому довіреність і популярна. Але якщо дивитись на рівень захищеності своїх прав, то краще заплатити більше і мінімізувати свої ризики.

С повагою, Євген