Сварка і її наслідок - вопрос №175721

Добрий вечір! Склалась не дуже приємна ситуація. Два моїх друга, вирішивши поглузувати над мною, кинули мене на землю. Я вся в болоті образилась і швидко пішла додому, була дуже зла, ледве не плакала. Один з них наздогнав і почав просити вибачення, але я не захотіла його слухати і дала ляпаса. Я зараз просто жахливо себе почуваю, дайте якусь пораду? Щоробити?

Дополнение автора от 06.01.12 01:44:15

Так, вдарила. Тепер відчуваю себе принизливо.

Лучший ответ по мнению автора

Іра, доброго дня

буде час — зайдіть до  мене в чат, поговоримо

 а поки  що просто  закарбуйте собі — ви ні в чому не винні і почуття вини є хибною  і не продуктивною реакцією, а ось лляпас — \жтно віоним вчинком у тій ситуації

Лучший ответ по мнению автора

Другие ответы

Здравствуйте, Ира!

Даже мне, выросшему  на Украине, трудно ответить на Ваш вопрос — я не все в нем понимаю.

Что значит "і дала ляпаса"? Ударила?  Вполне нормальная реация девушки, которую физически здоровые парни бросили в грязь.  Сила отчаяния — большая сила. Нельзя унижать девушку.