Скажіть будь ласка по якій причині він покінчив з життям? - вопрос №2750048

Ответы

Доброго ранку шановна Любов Анатоліївна!
Своє питання Ви сформулювали як запит на гадання… Психологи  не гадають, а аналізують ситуацію. Для того щоб з`ясувати причину необхідно підключити таких спеціалістів як криміналісти, поліція, медики, психологи. Тобто команда яка буде вивчати фикти що  призвели до цієї  страшної трагедії. Якщо Ви  маєте на меті погадати, то Вам необхідно звернутися у розділ Езотеріка.