Киев

Доброго дня,я не плачу кредит більше 2 років банк нарахував штраф у розмірі і пиню 22000 гривень на сьогоднішній день, сьогодні до мене подзвонив - вопрос №3127591

представник банку і запропонував реструктуризація боргу тобто ми складаємо договір про ті що банк списує 14000 гривень боргу і я маю заплатити тільки 8000 гривень.В Підскажіть будь ласка чому хитрість?І чи дійсно банки практикують такі варіанти?

Ответы

Здравствуйте! Это Вам не банк звонит, а коллекторы. Не нужно идти на их уловки.
Если возникнут вопросы обращайтесь.
С уважением, О.А.