Доброго дня.Я була в лікарні лікар сказав в мене охрип голос через нерви,кричала,понервувалась,прописав лісобакт,декатенол,валеріану,2дні пити таблетки і піти знов до лікарні до лора,але я немаю - вопрос №3372951

змоги, араз тільки кашель.Що можете сказати? Я думаю ще 2 дні поп'ю таблетки і якщо не пройде кашель піду.дякую)
1 ответ

Ответы

Поделайте ингаляции с Ессентуки 4 один-два раза в день, соблюдайте голосовой режим. Если через неделю не станет лучше — снова к ЛОРу.