Доброго дня.мені21 я одружена і маю річну дитину,але все це не може змусити мене розлюбити мого колишнього який 5 роки назад виїхав з країни і якого я спочатку чекала а згодом зрозуміла що так - вопрос №1110089

тривати не може та ще й насторожувало всіх і те що він молодшийвід мене. Я весь час про нього думаю слух наші з ним пісні і розумію що зі своїм чоловіком я не моможу бути
1 ответ

Ответы

Олю, тут запитання більш духовне, ніж псіхологичне.
І якщо Вас цікавіт духавний бік цьой проблемі (а також духовний шлях її вирішення), то звертайтеся до мене в лічку.