Добрий день. Моєму синочку 8 років. Йому поставили діагноз: КЕЕГ обстеження: відмічені помірні дифузні зміни на кіркових відділів головного мозку з... - вопрос №1317866

невеликими вогнищевими епілептичними порушеннями в кіркових відділах лобних та задньо-скроневих областях головного мозку, Підкажіть, будь ласка, що це значить? Чи підлягає лікуваню? І чи можна це вилікувати?

Ответы

Здравствуйте, Ирина.

Вам стоит проконсультироваться с медиками по данному вопросу, а также с нейропсихологами. Они будут более точны в своих прогнозах и рекомендациях.

Всего Вам доброго.