Доброго дня! Почту з самого початку.... П'ять років назад поставили діагноз Рак. Ось досі лікуюсь без перестанку. Пішли багаточисельні метастази по позвоночнику. Їздила на Київ, поки розвиток вдалося - вопрос №2609408

зупинити. Зараз капаю бесфосфонати. Але з'явилась ДУЖЕ велика проблема, дуже сильні болі в п'ятках, особливо зранку! Дійшло до того, що вийти з дому для мене ІСПИТ. Що робити? До кого звернутися? Думаю, що це поточна шпора… При моєму діагноз можна таке лікувати? До якого спеціаліста звернутися? (я живу в маленькому містечку, ортопеда нема, онколога теж нема). Дякую.
1 ответ

Ответы

Здравствуйте Елена.
В Вашей ситуации обратитесь к травматологу поликлиники или больницы — осмотр стопы (на предмет наличия плоскостопия), голеностопного сустава. При наличие плоскостопия — коррекция ортопедической обувью. Предварительный диагноз — плантарный фасциит («пяточная шпора»).