Зустрічались з хлопцем півтора роки,... - вопрос №619332

Зустрічались з хлопцем півтора роки, розійшлись по його ініціативі, через два роки зійшлись знову і почали разом жити, пожили рік і він сказав мені, що не хоче зі мною ніяких стосунків… Ні з його ні з моєї сторони не було зради, пояснив тим, що він хоче краще для нас, бо ми сваримся і тратим своє здоров*я. Казав, що любить мене,але не так, щоб бути зі мною… Я не розумію чого так сталося… Ми ж притералися, суперечки були по дрібницях, я готова була це все перебути… Чого він так поступив? Чи може щось змінитися? Чи надіятись мені на повернення? Як правильно поводитись?

Ответы

доброго дня Мирослава. на жаль ви не написали скільки Вам років, але я так розумію, що ві достатньо доросла, якщо рік жили з хлопцем як чоловік з жінкою. Одного разу він вже пішов від Вас, ви його вибачили, тепер його знову щось не влаштовує. Якщо чоловік любить він не буде казати, що краще розійтися, а не налагоджувати стосунки. Схоже він уявляв собі сімейне життя без сварок та суперечок., якщо  не готовий шукати компроміс, а хоче розійтися. Чого він так поступив дізнатись можливо тільки у нього. Чи надіятись на повернення? Якщо  Ви готові все життя залежати від його бажань, надійтеся.

І головне, як правильно поводитися. Вирішіть для себе чи хочете ви таких не сталих стосунків, якщо «ні», то яких стосунків хочете і чи може саме цей чоловік дати вам те, чого ви так бажаєте. З повагою, Аміра