доброго дня мені 33 роки,... - вопрос №670971

доброго дня. мені 33 роки, одружений. вдома постійні конфлікти, скандали, доходить до бійки. в жінки є дитина від першого шлюбу, а також маємо спільну- дівчинка 6 рочків. живемо окремо в двокімнатній квартирі, що належить мені. в мене складається враження, що жінка спеціально провокує скандали-я виходжу з себе і пішло- поїхало… так вже 7 років- з самого початку були непорозуміння. такождружина полюбляє випити і навіть напитись, причому сама. опісля впадає в істерики, хоче вискочити з вікна, або кудись йде (це вже від настрою). постійно шукає якісь зацепки, колить мене минулим і теперішнім- говорить, що я причина її бід і нещасливого життя.я працюю, дохід 4-5 тис.міс. дитина більше тянеться до мене, говорить, що недолюблює маму бо та постійно кричить і б"є її. на грунті постійних нервів в мене розвинулась гіпертонія, часто болить серце. жінка виправлятись не хоче-говорить, що і надалі буде пити і влаштовувати скандали. від неї відчувєть вже неприхована ненависть, були випадки, що бралася за ніж. скажіть будь-ласка, що я маю з цим всім робити ?

1 ответ

Ответы

Добрый вечер Олег!
   Я понимаю по украински, но не говорю, тем более не пишу.  Ситуация с Вашей ситуацией понятна. Так же ясно, что у Вас начинаются психосоматические нарушения. Но проблемы семейных отношений, не решаются в формате «вопросы/ответы».
Вы можете обратиться в чат за консультацией.
С уважением И.В.