Добрий день,мені 20 років,я дівчина,при будь-якому розчаруванні в житті я починаю плакати...хоча не завжди цього хочу...Постійно мене щось... - вопрос №1138425

дратує.Завжди комплекс своєї фігури, кажу завжди, що я товста, я придираюсь до кожної частини свого тіла… Я дуже лякаюсь скандалів, особливо коли люди на підпитку… Підскажіть будь-ласка, що з цим робити?!
1 ответ

Лучший ответ по мнению автора

Здравствуйте, Марина. Чаще причинами комплексов является неуверенность в себе и заниженная самооценка. Вот с ними и нужно проработать и восстановить. Кроме того, нужно научиться радоваться жизни, черпать позитивные эмоции, а в конфликтных ситуациях — уметь обходить острые углы. Ну и конечно, развивать чувство юмора и иронии.