Доброго дня стать чоловіча 22 роки, червоні пятна на тілі були спочатку на спині а тепер і на грудях животі руках і на шиї дуже свербить вірить в душі трішки змиваються але кожен день потрібно ходити - вопрос №2813523

раз про пущу і вистав ще більший, коли пятна ті що вже довго стають коричневими а свіжі червоні підскажіть будь ласка що зімною
1 ответ

Ответы

Есть ли у вас эти симптомы??? Сдавали ли вы кровь на ВИЧ?
  • лихорадка;
  • слабость;
  • диарея;
  • ломота в теле;
  • боль в мышцах, суставах;
  • высокая температура тела;
  • повышенная потливость