Другое

Доброго дня? допоможіть будь ласка у моїй ситуації, я не знаю, що мені робити. я розлучилася з чоловіком, маємо двох не повнолітніх дітей, вони - вопрос №3137154

живуть зімною. я переїхала жити в інше місто і хочу тут приписати дітей, а колишній чоловік не дає згоди, аліментів не виплачує, що мені робити і куди звернутись щоб отримати дозвіл на приписку? що зробити щоб колишній чоловік виплачував аліменти вчасно?

Ответы

Доброго дня! Вам треба звернутися до суду з заявою.