Киев

Дайте юридичну оцінку запропонованих ситуацій. Напишіть склад і ознаки правопорушень 1. Троє студентів о шостій годині ранку у дворі будинку по вул. Кривоноса в м. Тернополі кричали і сварилися, - вопрос №3265372

поводилися зухвало, пошкодили поштову скриньку та закидали брудом стіни та вікна будинку, своїми діями порушували громадський порядок і спокій громадян. 1. Прочитайте ст. 173 КУпАП і дайте відповідь на запитання: чи є в їх діях склад правопорушення, передбаченого цією статтею? 2. Яке зі стягнень може призначити їм суддя? 2. За ворожіння у громадському місці була затримана вагітна циганка. Свою вину у вчиненні цього адміністративного правопорушення вона не заперечувала, однак виправдовувалася тим, що не знала, що ворожіння є протиправним. За вчинення цього діяння до неї було застосоване стягнення у вигляді адміністративного арешту на три доби. 1. Прочитайте ст. 181 КУпАП і дайте відповідь на запитання: чи є незнання про протиправність діяння підставою для звільнення від відповідальності? 2. Чи правильно було обрано адміністративне стягнення? 3. Які зі стягнень можна призначити за скоєння правопорушення, передбаченого цією статтею?
1 ответ

Ответы

Там не только 173 КУпАП (админка) то лёгкий испуг, можно инкриминировать ст 194 ККУ, а если в почтовом ящике находились документы, то 357 Криминального Кодекса Украины, далее ККУ, в параллели с 194 ККУ, если лицо имеет отношение к прокуратуре полиции или является ближайшим родственником 378 ККУ
Нужно смотреть документы .
2 Не знание закона не освобождает от ответственности .
ст.181 КУпАП а так же в отдельных случаях, ст 190 -мошенничество, так же может быть инкриминировано
Давайте документы в чат.