б) Учень має 10 книжок з алгебри і 6 книжок з геометрії. Скількома способами вiн може сфор- a) Скількома способами можна розставити на полиці 5 рiзних книжок? мувати полицю з чотирма книжками з - вопрос №5104970

алгебри і двома — з геометрії?
2 ответа

Ответы

Здравствуйте.  Вы написали в категорию «Психология». Пишите свой вопрос в категорию «Учеба и наука».

Здравствуйте! Вы направили свой вопрос в раздел Психология.
На сайте есть раздел Учеба и Наука
www.liveexpert.ru/topic/study Вы можете направить свой вопрос туда.