Ровно

Допоможіть будь ласка.Мене шантажують розповсюдженням фотографій особистого характеру,які були відправдені через соц мережу між двома... - вопрос №1002146

співрозмовниками півторв роки тому.Тепер якась особа, яка стверджує через смс повідомлення на мій мобідьний телефон, що взломала всі мої переписки, погрожує розповсюдити ці фото.Чи можна мені звернутись до якихось органів з таким питанням ?

1 ответ

Ответы

   Можно,  пишите заявление в полицию.

Елена