вона мене ненавидить...я більше не можу так..допоможіть,будь ласка... - вопрос №1077497

Я сама виховую сина, мені дуже важко одній… Моя мама постійно мене провокує, вона мені зовсім не допомагає, налаштовує проти мене сестру, а все тому, що вона мене ненавидить… я більше не можу так… допоможіть, будь ласка…
1 ответ

Ответы

Добрий вечір, Мар'яна!

Мені здається, що зараз вам дуже боляче, негативні емоції заважають думати раціонально. Але ви надали занадто мало інформації про ваші труднощі та контекст вашого життя.
Ви живете разом з мамою та сестрою, самостійно виховуєте дитину. Ви не відчуваєте бажаної підтримки від мами, з якою вас пов'язує образа через давнішній конфлікт. При цьому останнім часом ви відчуваєте відчуженість сестри, і вам здається, ніби ви знаходитесь «з одного боку барикад», а мама і сестра — з іншого. Я правильно вас розумію?
У такому разі, вам слід звернутися за індивідуальною психологічною консультацію, щоб більш змістовно дослідити вашу ситуацію. У  ході такої роботи доречно більш детально дослідити ваш минулий досвід стосунків із мамою, пропрацювати образи та негативні установки.