Доброго дня! Ми одруженi 3роки, э донечка 2роки. Все дуло добре, поки не взяли кредит рiк тому. Чоловiк постiйно на роботi, вдома майже не ночуэ( э... - вопрос №1211839

ще одна квартира в iншому кiнцi мiста. каже, що э ще багато проблем, про якi МОЖЛИВО колись розкаже. Я завагiтнiла вдруге-i просто онiмiла вiд реакцii-аборт(хоча по життi вiн противник абортiв в принципi? а тут своэ....) Я дитинку залишила тепер каже що зробить ДНК, бо напевно не його… Нiчого не пояснюэ, не розказуэ, каже може все буде добре. А нащо менi може? Я його просто не впiзнаю… питаю, чи когось маэ-каже що менi нема що робити, себе накручую… Але iншого пояснення я не маю. немаэ просто вже сил…
1 ответ

Лучший ответ по мнению автора

Доброго вам дня, Оксана!
Перво-наперво, вам нужно сейчас все усилия направить на то, чтобы выносить здоровенького ребёнка. Всё остальное — по боку. Это не важно. Ну, пусть муж делает анализ ДНК. Вы ж знаете, что это его ребёнок. Так чего волнуетесь.
Конечно, обидно. Однако ваше здоровье и здоровье детей сейчас важнее всего.
Любите себя, свою жизнь и цените свои чувства.
Удачи вам и всех благ!
Лучший ответ по мнению автора

Леушин Андрей