. Утворіть складні прикметники й іменники (коли це можливо). Два, день; три, тиждень; чотири місяць; сорок п’ять, день; десять, тиждень; сто двадцять п’ять, кілограм; двісті, рік; сімсот п’ятдесят, лі - вопрос №2388641

Ответы

Дводенний; трьохтижневий; чотирьохмiсячний; сорокап'ятиденний; десятитижневий; стодвадцятип'ятикiлограмовий;  двохсотрiчний. сiмсотп'ятилiтровий.

Р.S. Уважаемые клиенты, не забывайте оценивать ответы наших экспертов, которые потратили свое время и свои профессиональные знания, чтобы ответить на ваши вопросы. Отметьте, пожалуйста, лучший ответ ЗВЁЗДОЧКОЙ