МРЕО не відало водійське посвідчення - вопрос №249238

Я працюю офіційно на фірмі вже 1 рік і 2 місяці. Рішив вчитись на категорію «Е». В досаф дав всі документи а також з фірми довідку — що працював 1 рік безпреривно на авто. Дійшло діло до екзамена в МРЕО, перед екзаменом забрали старе посвідчення, а також всі документи які я давав. Здав екзамен і сказали прийти вечером забрати новепосвідчення… Я прийшов, а мені дають тимчасове і кажуть шо будуть давати запит на фірму і прийти через 2 неділі за посвідченням. Цікавить через які органи мае цей запит пройти… І шо вони хочуть цим доказати? (чи довідка зі стажем не підроблена?)

Ответы

Вы задали вопрос на сайте, где даются консультации по законодательству РФ. Чтобы получить консультацию по законодательству Украины, задавайте вопросы на сайте «Украинская виртуальная консультация» по адресу www.newlegal.ua/