Мені 23 роки і у мене ніколи не було серйозних відносин. Спочатку я комплексувала через зайву вагу, зара худнути і вважаю себе досить симпатичного дівчиною. У мене був один хлопець але це було суто - вопрос №2549434

пару ночей і все. А так то ніколи не було відносин. Мене це лякає і починаю переживати. Всі подруги і одноклассники мають дітей живуть щасливо а у мене нічого.
2 ответа

Ответы

Шановна!
Обов`язкову будуть відносини.
Але ж Вам не потрібен аби хто, Ви хочете гарних відносин з хорошим хлопцем, так же?
Тому Ви не знайомитесь з недостойними, хоча, скоріш за все, увагу на Вас звертають.
Те що однокласники мають дітей- не показник щасливого життя. Багато молодих пар подають на розлучення так же швидко, як і одружуються. Відпустіть ці думки ,і все почне виправлятися.

Здравствуйте, Елена. Вам нужно выбрать эксперта, проработать комплексы, восстановить самооценку и уверенность в себе. И уже вскоре, выстроите желаемые отношения. Обращайтесь.