Доброго дня Вам,, Я Назар - студент, зараз 19 років, а моїй дівчені 20. В парі вже майже 1,5 року, кохаємо один одного, але є одна проблема... Я закінчюю навчяння у 23, вонаж вже буде працювати - вопрос №2737565

скоро і на той момент їй буде 24. Суть в тому що вона прямо інколи зауважує такби мовити, що поки я закінчю навчяння, це дуже довго, а середній вік хорошої вагітності (медичний факт) в районі 23 до 25. Тобто 4 роки у очікуванні чюда" ну і відповідно Заручення. Я цілком її розумію, і їй теж не легко це казати. Можливо зможу отримати поради, як бути, залюбки чекатиму…
1 ответ

Ответы

Назар, похоже это копия ранее заданного вопроса…