Пів року жили і зустрічалися з хлопцем, все було добре, але були часті сварки , із за всяких дрібниць (що мало часу приділяє, і т.д) в основному ініціатором сварок була я. Ми посварилися, я була дуже - вопрос №3611196

зла на нього і два дня говорила про те щоб розійтися, він просив щоб не розходить, щоб все добре було, я говорила що не хочу ,( хоча хотіла, просто зла на нього була), говорив що дуже любить. Ми знімаємо квартиру, я сказала щоб він сказав хазяйкі що ми з'їжджаємо і сказала йому що не будемо далі разом жить. Два дні про це йому казала, а він пробував помиритися. На третій день він сказав чи я не передумала, я сказала що ні. І на третій день подзвонив хазяйкі квартири сказав, що з'їжджаємо, прийшов додому сказав що це все, кінець. Я просила, плакала, пробувала все наладить, все пояснить. Він сказав що вже пізно, що він все обдумав, що так буде краще, що йому набридли сварки постійні, що терпіння лопнуло, що більше не хоче бути зі мною, що любить мене, але уже 20% зі 100%. Я говорила що все зміниться, що не буде сварок, що я змінилася.Він говорить, що баче що я змінилася, але уже пізно і він не хоче. І ось залишилося тиждень як потрібно роз'їхатися, 1 ніч ночувала у сестри він два рази подзвонив ввечері, я трубку не взяла, на наступний день спитала чому він дзвонив, він сказав що не хотів дзвонить, але просто по привичкі подзвонив, сказав, що спочатку було сумно без мене, але через пару годин стала краще і спокійніше без мене. на наступну ніч знову ночувала у сестри він навіть не дзвонив, не писав… Що робить,? я не хочу його втрачати. Що з ним відбувається? Не могло ж так його відвернути від мене за один день? Як його повернути?
1 ответ

Ответы

Алена, здравствуйте. Вы в будущем, в начале думайте, потом делайте. А то говорили, со зла, хотели, чтобы Вас уговаривали. Вдумайтесь, несколько дней Вас упрашивали, но Вы были не приступны. радоваться теперь надо Вам, Вы ведь добились своего!!! У Вас напрочь отсутствует понимание, как выстраивать отношения, копируете чье то поведение, где хотите, чтобы за Вами бегали и уговаривали и кто Вас научил тому, что решить проблему можно «с помощью уходов»… Вы не готовы в целом выстраивать отношения, в начале этому научитесь, потом уже займетесь личной жизнью. Зачем возвращать, чтобы снова «губы дуть» и уходить? В начале поймите, что с Вам происходит, в глобальном смысле этого слова. С парнем здесь все понятно, ему уже надоели Ваши выходки и надоело Вас успокаивать, угождать Вам… Уже если хотите вернуть, то пазу сделайте, а то впадете в другую крайность, начнете умолять его… Уже через пару недель, встретьтесь и нормально поговорите, только не так, что если, что то Вам не то сказали, то сразу убежите… Вы понимаете о чем я. Успехов Вам во всем!!!