Доброго дня. Почала зустрічатися з чоловіком старшим на 14 років. Він тільки розійшовся з дівчиною. І коли я сиділа в нього за столом вдома. Прийшла вона. А вони не спілкувалися 2 місяці вже. І він - вопрос №5297020

вийшов до неї, так щоб вона не бачила мене. Чомусь не хоче щоб вона мене бачила. Відправив її зі скандалом. І я собі накручую що він думає що якщо зі мною не вийде то буде з нею. Але, він так гарно до мене ставиться. Спимо в одному ліжку а він не чіпляється. Каже що хоче спочатку звикнути до мене, а потім все буде… з друзями знайомить, з дітьми ще ні… ну звісно ще рано, бо ми тільки місяць разом. Але мене турбує що він не розказує їй про мене. Хоча я колишньому ще теж не можу про нього розказати, бо я теж тільки місяць тому розійшлась з хлопцем бо закохалася в цього. І він мені за один вечір дає те, чого колишній не міг дати за 2 роки. А теперішній зустрічався з колишньою так, десь колись. Приходила коли хотіла, але речей там не було. І зараз він мене бере до себе коли я хочу.І я не бачу в домі слідів жінки, типу ще вона приходить. І відбулось все в нас дуже різко. Тільки побачив мене, і сказав що буду його жінкою
1 ответ

Ответы

Здравствуйте, Олена!
А в чем собственно Ваш вопрос, чего вы хотите прояснить в данной ситуации?

Мудрости Вам и Уверенности в Себе!

С Уважением, Константин Шумилин