Украина

Мене звинувачують у крадіжці роботодавці,як... - вопрос №545584

Мене звинувачують у крадіжці роботодавці, як я можу себе захистити і довести, що це не так?

Ответы

Добрый день. Из вопроса не понятно, как далеко зашли «обвинения» работодателей Вас в «краже»: имело ли это место просто на словах, или ими уже подано заявление в органы внутренних дел, и начато кримінальне провадження. Если вопрос актуален — напишите мне сообщение.