Усиновлення - вопрос №51210

Яким чином можна скасувати усиновлення?

Ответы

1. довівши, що при усиновленні усиновитель надав неправдиву інформацію; 2. довівши, що він не виконує свої обов'язки по відношенню до усиновленої порушує права його права. І в тому і в іншому випадку необхідно звертатися в органи опіки та піклування.

А ще добре було б писати тут російською мовою, адже це російський ресурс.