Мені 20 років. Навчаюся на 4 курсі педагогічного університету, працюю заміснико... - вопрос №757100

Мені 20 років. Навчаюся на 4 курсі педагогічного університету, працюю замісником керуючого у диллерській фірмі, а також керуючою по підбору кадрів в офісному центрі, дуже люблю дітей, маю багато захоплень, багато читаю. Хвора на лейкемію, лікарі сказали не більше пів року. Кохаю одруженого чоловіка. Він на 17 років старший ніж я. Ситуація ускладнюється тим. що мій брат працює його замісником.Колия поруч з ним, почуваю себе чудово, комфортно і тепло, як вдома, я ніколи не підбирала для ного слів, говорю те, що думаю, і все виходить так природньо. Коли його не має поруч думаю про нього постійно, прокидаюся — перша думка, як він там, чи все в нього добре, як почувається(в нього недавно був струс мозку), засинаю — думаю чи заснув вже, чи працює знову допізна, в університеті думаю про нього, на роботі те ж саме, я усіх чоловіків порівнюю з ним, навіть братів (їх у мене 4), одного разу, коли поїхала до батьків, впіймала себе на думці, що порівнюю його з татом. Я не можу зрозуміти, що йому від мене потрібно, раніше думала, що я лише чергова коханка, але тепер… тепер вже не знаю.Він говорить, що його до мене щось притягує, але він не може зрозуміти, що. Я знайома з його дружиною, вона чудова жінка, єдина проблема — вних немає дітей (несумісність). Мені дуже шкода його дружини, адже вона не заслуговує такого відношення, до себе. Я вже декілька разів намагалася піти від нього, але завжди поверталася — не можу з собою нічого вдіяти. Що робити далі не знаю: все ж таки постаратися його забути чи спробувати отримати своє щастя. адже, як говорить моя подруга, втрачати мені немає чого, а з іншого боку навішо тоді руйнувати їх сім*ю, якщо на довге щастя у нас шансів мало. Рятуюся лише віршами, та музикою, пишу роман, я майже не сплю — безсоння, постійні думки, тому багато, дуже багато працюю, зараз, наприклад, о пів нв третю, я готуюся до симінару з педагогічної психології, який буде лише через 2 тижні, а все для того, щоб зайняти чимось свою голову. Я отримала пропозицію руки і серцявід керуючого диллерською фірмою, він вважає, що з моїм здоров*ям не можна так багато працювати, але я не можу навіть дивитися йому у вічі, бо одразу згадую про коханого і стає ще гірше. коханого і стає ще гірше. Порадьте що-небудь.Допоможіть, будь ласка, розплутати цю павутину

Ответы

Полю, кохання це чудово, а коли кохання взаємне, то нічого кращого немає у світі.  Але все ж Ваш коханий живе з дружиною, про розлучення мова не йде. Йому дуже добре, бо така дівчина, як Ви його кохає, він може пишатися собою. Ця ситуація лише підвищує його самооцінку, а що  переживаєте Ви, це Ваша справа. Я радю Вам звернути увагу на іншу людину, яка Вас кохаЄ та хоче бачити Вас щасливою.

З повагою Людмила.  Якщо потреба, то звертайтесь.

 Буду вдячна за оцінку.