Ровно

Скажіть будьласка ми розлучаємось з чоловіком які зараз аліменти сплачує батько дитині,який не оформлений,дитині 1рік2міс.І чи потрібний мені адвокат на суді? - вопрос №2271352

1 ответ

Ответы

Доброго дня!
Адвоката я б порадив брати, поскільки у Вас немає досвіду судових засідань і підготовки відповідних документів, крім того, складність вже наявна, поскільки батько дитини не працюючий. Розмір аліменітв у такій ситуації буде складати не менше ніж прожитковий мінімум на дитину, але крім того, Ви також можете отримати аліменти на себе до досягнення дитиною 3-річного віку. У разі, якщо не буде встановлено жодного джерела його доходу, тоді Вам призначать у собезі допомогу для малозабезпеченої семьї та додатково для одинокої матері. Всі подробиці відповість адвокат. Удачі