Доброї ночі,я не можу розібратись у собі. ми з хлопцем зустрічаємось 5 років. це нерегулярні зустрічі на один день з ночівлею або в нього або в - вопрос №2397472

мене(ми з різних районів і обоє на роботі тому довше разом бути не виходило)перші роки 3 приблизно ми просто зустрічалиь про весілля мова не йшла, але згодом мені набридло їздити туди сюди, таке відчуття як дівчни по виклику. я почала натякати, ну не тільки я але і наші батьки, він віджартовувався що ще молодий і тому подібне хоча тоді було 23 нам обом. я почала до нього рідше їздити просто в один момент якось набридло хочеться просто посидіти дома. Мене бісило чого він тягне. Минулого року під осінь він нарешті вирішив що пора іти у РАЦС, казав що відкладає гроші на кольца, хоча при його зарплаті він міг їх купити за місяці 2ну 3. Я на той час поміняла також роботу знайшла взагалі у 3 районі. тепер у нас проблема і я не знаю як бути. він хоче щоб я кидала роботу доволі оплачувану і переїжджала до нього в село, хоча там ні роботи ні нормальних житлових умов нема щей тато випиває і скандалить регулярно я сказала що роботу кидати не буду, ми посварились.Я пропонувала переїхати у місто але він не хоче чути бо дорого і тому подібне, але він достатньо заробляє що може собі позволити квартиру.постійні сварки через те де житимемо мене уже дістали він хоче лие у себе дома і все. наші стосунки через це сильно зіпсувались я не дуже хочу ні до нього їхати ні щоб він їхав до мене, а він поводиться так як би нічого небуло. Ятак не можу мені деколи з ним по телефону говорити не приємно і я взагалі уже не впевнена що хочу занього заміж зараз нам майже по 26.атолку немає конкретної дати він неназивав то що збирав гроші то таке діло. я незнаю що робити допоможіть розібратисьу цьому.
1 ответ

Ответы

Добраніч, Олю!
Вирішувати за Вас Вашу долю -це не вірно. Тільки Ви з своїм хлопцем можете вирішити, чи потрібні ви один одному. Якщо згоди в тому де жити Ви не можете знайти, то до чого ж весілля планувати?
Вам необхідно самостійно зважити всі «за» і «проти» і вирішити що є для Вас найбільш приоритетним, чи готові Ви Оля, поступитися і продовжувати постійно поступатичя хлопцю… Характер в нього не з простих.
Бажаю зробити правильний вибір! Успіхів Вам!