Право власності на будинок - вопрос №281185

Доброго дня.Допоможіть будьласка.В мене така проблема: Подала документи в БТІ на оформлення права власності на будинок.І тут у мене виникла така пробема вони говорять що у нас незавершене будівництво і що потрібно повністю завершити внутрішні роботи які потрібні для проживання в цьому будинку. будинок складається з цокольного поверху і підвалу ,є світло, газ, в середині все поштукатурено, всюди є пластиковівікна, На цокольному поверсі є Двері та підлога(крім підвалу).Вони говорять що потрібні ще світильники газова плита підключена і хоч якісь меблі.Скажіть будьласка чи мають право вони таке вимагати? Які є вимоги і що мені робити Бо вони говорять що будинок не відповідає вимогам для проживання і ми не можемо отримати право власності лише сартифікат як незавершене будівництво.Дякую.

Ответы

Доброго дня,
  Для отримання відповіді на Ваше запитання необхідно проналізувати документи на будівництво — рішення органів місцевого самоврядування, дозвіл інспекції ДАБК, проектно-кошторисна документація, договір підряду, зареєстрована декларація,  письмова відмова БТІ (за наявності).
   Одразу можна казати, що вимога про наявність меблів неправомірна.