добрий вечір підскажіть будьласка мому чоловікови 45 років і в него тиск скаче то піднімається до 140 і йому уже погано мороче в очах темніє бере з - вопрос №3046509

ранку четвертину небілети то вже паде до 100 110 і знов погано підскажіть що принімати як лікувати
1 ответ

Ответы

Добрый день.

Нужно обратиться к терапевту, предварительно ведя неделю дневник давления.