Имееет ли право мать ограничивать... - Украина - вопрос №548215

Имееет ли право мать ограничивать общение отца с ребенком до розвода????

Лучший ответ по мнению автора

ни до, ни после — не имеет.

Лучший ответ по мнению автора

Другие ответы

Не имеет, если таковое ограничение не наложено в судебном порядке. Вот нормы Семейного кодекса Украины. Стаття 141. Рівність прав та обов'язків батьків щодо дитини

1. Мати, батько мають рівні права та обов'язки щодо дитини, незалежно від того, чи перебували вони у шлюбі між собою.

2. Розірвання шлюбу між батьками, проживання їх окремо від дитини не впливає на обсяг їхніх прав і не звільняє від обов'язків щодо дитини.

Стаття 153. Права батьків та дитини на спілкування

1. Мати, батько та дитина мають право на безперешкодне спілкування між собою, крім випадків, коли таке право обмежене законом.

Стаття 157. Вирішення батьками питань щодо виховання дитини

1. Питання виховання дитини вирішується батьками спільно.

2. Той із батьків, хто проживає окремо від дитини, зобов'язаний брати участь у її вихованні і має право на особисте спілкування з нею.