Оломоуц

Доброго дня, чи може працівник поліції, зупинити і запитати чи є 18 років і пред'явити документ, який це засвідчує після 23.00 год.? - вопрос №2061919

2 ответа

Ответы

Добрый день Руслан. Половину из сказанного не совсем понял, я к сожалению не владею Украинским языком.
Доброго дня!
Може, він має право на перевірку підозрілих осіб та інших осіб, які на підпадають під опис розшукуємих і т.і., при цьому для уточнення віку — не проблема. Однак, Ви не зазначаєте обставини цих дій, тому думаю, що Вам на майбутнє потрібно змінити або власну поведінку, або компанію, в якій Ви прогулюєтесь і привертаєте увагу поліції. Це не нотація Вам, а порада з досвіду, коли Ви ще взмозі уникнути неприємностей, тим більше на початку незіпсованого молодого життя. Наступна зустріч може бути не з таким простим фіналом. Успіху Вам.