проблеми з дружиною через стосунки з іншою - вопрос №2522728

жінка з якою у мене зараз просто дружні стосунки, своїм пізнім дзвінком довела до сварки з дружиною.

Ответы

Здравствуйте, Паша. Этот звонок говорит о том, что в таких дружеских отношениях, нарушается субординация. Это и спровоцировало ссору с женой, и ее негодование. Поэтому, в дружеских отношениях, нужно установить соответствующую субординацию.
Здравствуйте!
Если отношения действительно просто дружеские, то желательно дать понять женщине, что поздние звонки неприемлемы в Вашей семье.
А с женой надо поговорить, возможно, ее это обидело и  ей нужны подтверждения Вашей любви и уважения.
Всего доброго!
Добридень! У вашому повідомленні немає як такого запитання до спеціалістів. Що саме Вас непокоїть у цій ситуації? Що треба примиритися якимось чином із дружиною? Чи Ви не знаєте, чи насправді ваші стосунки з іншою є виключно дружніми? Чи ви хочете, щоб жінка не ображалася на Вас через несуттєві помилки?
Узагалі, в мене склалося враження, що ви перекладаєте відповідальність за цей випадок на жінок: одна, незрозуміло чого піздно дзвонить, а інша вчинила сварку. А ви лише розводите руками))
Захочете отримати повноцінну консультацію з цього приводу та розібратися у ситуації — звертайтеся, обов'язково Вам допоможу. Щасти Вам!))