Киев

У літню пору у м. Соловичі громадянка С. без спеціального дозволу випасала свою корову і двоє кіз на земельній ділянці місцевого скверу. Державний інспектор з охорони навколишнього природного - вопрос №2619876

середовища склав протокол про адміністративне правопорушення, вважаючи дії громадянки С. неправомірними. Під час розгляду справи про адміністративне правопорушення було встановлено, що розмір шкоди, заподіяної зеленим насадженням в межах міста становить 55 грн., і як наслідок ця сума була накладена до стягнення у вигляді штрафу на громадянку С. Проте остання своїх дій, як неправомірними не визнавала, оскільки вона має право на загальне природокористування, і ніяких на це дозволів не потрібно, а також розмір визначеної шкоди не відповідає дійсності, оскільки свою домашню худобу вона випасала лише декілька хвилин, і взагалі розмір як такої встановити неможливо. 1 Що таке юридична відповідальність у галузі екології, і які види останньої? 2 Чи були дії громадянки С. неправомірними? Якщо так, то яка відповідальність може настати у даному випадку? 3 Вирішити ситуацію
1 ответ

Ответы

Пишите вопросы по русски, если вам нужна помощь