У мене є дівчина Я... - вопрос №572453

У мене є дівчина. Я зустрічаюся з нею майже три роки, але останнім часом я все більше і більше з нею сварюся. Інколи мені здається, що я не відчуваю до нею таких почуттів, що б нагадували кохання. Як мені бути?!

Ответы

Щаноинiй Василь. Прошу важання що буду балакать на рускои мовi, бо украиньску знаю погано. Если вы ссоритесь всё чаще, а любви всё меньше, то пора разобраться в истинности своих чувств. Попробуйте сравнить, когда вам лучше вместе, или по отдельности? И прими решение дорога тебе дивчина, или тебе лучше без неё? За вас это некому сделать. Если решите что тяжело без именно этой дивчины, то треба шукать пути договориться, найти взаимное понимание, уважать права дуг друга. Счастья и терпения!

Р.S. Уважаемые клиенты, смогли бы вы отблагодарить экспертов,<br которые приложили свои профессиональные знания и уделили свое время, <br чтобы ответить на ваши вопросы? Напишите короткий отзыв о понравившемся <br эксперте.<br Моё экспертное мнение может не совпасть с вашим, или других экспертов,<br это тоже помощь, возможность получить альтернативный вариант выхода <br из ситуации.<br Отметьте, пожалуйста, лучший ответ ЗВЁЗДОЧКОЙ, и<br незабудте проголосовать, заранее благодарю. Давыдов НЮ

  ваші сварки з вашою дівчиною мають свою причину, якої ви мабуть ще не знаєте, тому що не задумавалися  над цим, а це просто — згадайте останню сварку -з чого вона почалася, як розвивалася ..і чи могло її не бути взагалі  ?  невже ви дасте   якимось сваркам бути сильнішими за вас і вашу обранницю, невже видасте їм вбити  між вами клин і знищити  ваше кохання ?!  сварки не падають з неба, а творяться самими людьми, які   від   них і страждають  - не будьте автором сварок, не буде і проблеми… чякщо не зможете  самі — заходьте до мене в чат, я вам поможу

Скилкова Ирина